MISCELLANEOUS / Jewellery / Jewellery 7753427
nr 775 3427
JEWELLERY
silver, 5 parts, 1950s,
Silver, 5 delar, 1950-tal
400
SEK 300
Monday September 3 2012
at 18:59:32
200 kr
250 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
JEWELLERY
nr 775 3427
JEWELLERY
silver, 5 parts, 1950s,
Silver, 5 delar, 1950-tal
Estimate: | 400 |
Sold: | SEK 300 |
Monday September 3 2012 |
Silver
Silver